Vysavač pro majitele domácích mazlíčků

 

Máte domácího mazlíčka? Tato novinka mezi vysavači vás bude zajímat!

 

Potěší vás režim foukání, s kterým vysušíte i srst vašeho chlupáče.

Multifunkční vysavač iloox OMNIS 200 je určený na suché i mokré vysávání. Tento vysavač nejen že umí vysávat všechny druhy suchých i mokrých nečistot, aniž by se mu zanášel filtr, ale má i funkci foukání. Díky režimu foukání vašeho mazlíčka vysušíte do sucha dříve, než se vám stihne mokrý otřít o oblíbený nábytek.

ILOOX_OMNIS_VYSAVAČ_NA_PSÍ_CHLUPY

 

Celý přístroj je snadno omyvatelný.

Vrchní nádobu snadno oddělíte, vysypete nebo vylijete, a poté snadno opláchnete. Nádoba má kapacitu až na 6 litrů nečistot. Rozlitá omáčka, chuchvalce prachu a chlupů, vysypaná mouka ani vylité mléko vám už nebudou dělat vrásky na čele. 

ILOOX_OMNIS_OMYVATELNÝ_VYSAVAČ

Suché i mokré vysávání! Prostě multifunkční vysavač, s kterým se nemusíte bát, co vysáváte.

S vysavačem iloox OMNIS 200 vysajete mokré i suché nečistoty, a následně vysušíte podlahu do sucha. Zvládnete více než 100 různých mokrých a suchých nečistot běžného života a rychle vysušíte podlahu po použití.

ILOOX_OMNIS_MULTIFUNKČNÍ_VYSAVAČ

Multifunkční vysavač, který se hodí do každé domácnosti.

Díky motoru s výkonem 1 200 W a rychlostí 33 000 otáček za minutu, velkému dosahu, šestilitrové horní nádobě na prach, čtyřem univerzálním 360° kolečkům, nastavitelné sací síle a různým nástavcům, bude Váš byt či dům efektivně uklizen, a to s minimální námahou.

Objednejte si tohoto skvělého pomocníka ještě dnes s DOPRAVOU ZDARMA!

button

×