Vysavač pro majitele domácích mazlíčků

 

Máte domácího mazlíčka? Tato novinka mezi vysavači vás bude zajímat!

 

Potěší vás režim foukání, s kterým vysušíte i srst vašeho chlupáče.

Multifunkční vysavač iloox OMNIS 200 je určený na suché i mokré vysávání. Tento vysavač nejen že umí vysávat všechny druhy suchých i mokrých nečistot, aniž by se mu zanášel filtr, ale má i funkci foukání. Díky režimu foukání vašeho mazlíčka vysušíte do sucha dříve, než se vám stihne mokrý otřít o oblíbený nábytek.

ILOOX_OMNIS_VYSAVAČ_NA_PSÍ_CHLUPY

 

Celý přístroj je snadno omyvatelný.

Vrchní nádobu snadno oddělíte, vysypete nebo vylijete, a poté snadno opláchnete. Nádoba má kapacitu až na 6 litrů nečistot. Rozlitá omáčka, chuchvalce prachu a chlupů, vysypaná mouka ani vylité mléko vám už nebudou dělat vrásky na čele. 

ILOOX_OMNIS_OMYVATELNÝ_VYSAVAČ

Suché i mokré vysávání! Prostě multifunkční vysavač, s kterým se nemusíte bát, co vysáváte.

S vysavačem iloox OMNIS 200 vysajete mokré i suché nečistoty, a následně vysušíte podlahu do sucha. Zvládnete více než 100 různých mokrých a suchých nečistot běžného života a rychle vysušíte podlahu po použití.

ILOOX_OMNIS_MULTIFUNKČNÍ_VYSAVAČ

Multifunkční vysavač, který se hodí do každé domácnosti.

Díky motoru s výkonem 1 200 W a rychlostí 33 000 otáček za minutu, velkému dosahu, šestilitrové horní nádobě na prach, čtyřem univerzálním 360° kolečkům, nastavitelné sací síle a různým nástavcům, bude Váš byt či dům efektivně uklizen, a to s minimální námahou.

Objednejte si tohoto skvělého pomocníka ještě dnes s DOPRAVOU ZDARMA!

button

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení